Startuje projekt 13 hříchů rodičovství

Ve středu 23. února 2022, na 99. výročí schválení vůbec první Deklarace práv dětí Mezinárodní unie pro záchranu dětí, oficiálně startuje náš projekt 13 hříchů rodičovství a s ním i pokračování stejnojmenného podcastu 13 hříchů rodičovství s podtitulem Jak z toho ven. Na co všechno se můžete těšit a kde nás můžete sledovat?

Podcast 13 hříchů rodičovství – Jak z toho ven

Podcast je, podle odezvy, kterou dostáváme od fanoušků, asi tou nejočekávanější součástí projektu 13 hříchů rodičovství. Těšit se na něj můžete jak na našem YouTube kanálu, tak na Spotify, Google Podcasts a brzy i na Apple Podcasts. Podcast vychází jednou týdně se stopáží okolo 30 minut a v každém díle na konci se dozvíte téma toho příštího. Naši patroni na Patreonu mají přístup k novým epizodám vždy o něco dříve.

Podcast 13 hříchů rodičovství – Jak z toho ven bude mít dva tematické podokruhy, které budeme pravidelně střídat. První je zaměřen na všechny, kdo byli dětmi, a pomáhá jim s odstraňováním možných negativních dopadů vlastního dětství na jejich současný dospělý život. Ten druhý je pak pro rodiče dětí a soustředí se na rodičovské a výchovné nástroje, péči rodičů o sebe, zvládání náročných situací v rodičovství a celou řadu další souvisejících oblastí.

Tento web

Web www.13hrichurodicovstvi.cz je doslova srdcem celého projektu. Najdete zde vždy všechny aktuální informace a co je nejdůležitější – odkazy na použité zdroje u každé nové epizody podcastu. Kromě nich sem budeme přidávat i doplňkové články, odkazy na aktuální přednášky a workshopy, i informace o dalších připravovaných aktivitách, které máme v rámci projektu 13 hříchů rodičovství v plánu spustit.

Sociální sítě

Ze sociálních sítí jsme se rozhodli využívat ty dvě nejpoužívanější. Projekt 13 hříchů rodičovství tak najdete na Instagramu a na Facebooku. Každý všední den zde najdete nové posty. Ve Stories pak zveřejňujeme nejrůznější ankety a třeba i aktuální záběry ze zákulisí projektu. Pokud chcete být s námi v bližším kontaktu, určitě sledujte naše sociální sítě 😊.

YouTube kanál

YouTube kanál budeme využívat pro distribuci nových epizod podcastu 13 hříchů rodičovství – Jak z toho ven. V budoucnu však máme v plánu sem přidávat i nejrůznější krátká edukativní videa. Prozatím je pro nás ale zpracování videoobsahu příliš časově a finančně náročné, takže i naše podcasty zde čekejte jen se zvukem a statickým obrazem, zatím.

Patreon

Klíčovým nástrojem pro ty, kteří chtějí podpořit naši práci, je náš Patreon. Projekt 13 hříchů rodičovství vytváříme proto, že nám opravdu dává smysl a zatím je pro nás spojený jen s řadou finančních a časových nákladů. Pokud ale dává náš projekt 13 hříchů rodičovství smysl i vám, a chcete nás v něm podpořit, budeme moc rádi. Na oplátku pro naše patrony na Patreonu připravujeme dvakrát měsíčně speciální epizody podcastu s otázkami a odpověďmi, zpřístupňujeme vám nové epizody podcastu dříve, než vyjdou veřejně, přinášíme vám zajímavé fotky a informace ze zákulisí a dáváme vám možnost rozhodovat o obsahu dalších epizod podcastu.

Online přednášky

K jednotlivým tématům, která budeme v podcastu 13 hříchů rodičovství probírat, tentokrát chystáme také online přednášky (a pokud se situace ohledně koronaviru uklidní, tak i osobní přednášky). Jejich aktuální program najdete vždy na našem webu www.13hrichurodicovstvi.cz. Na první přednášky se můžete těšit už během března 2022.

Bude toho víc

V tuhle chvíli je to zatím vše. Nejsme si jistí, že v roce 2022 zvládneme projekt obohatit ještě o další součásti, ale moc bychom si to přáli. V tuhle chvíli je projekt de facto naším koníčkem, holt to máme s manželkou třeba místo golfu 😊. Kdybyste ale chtěli třeba i se svojí firmou náš projekt podpořit, napište nám, budeme moc rádi. Plánů, a poměrně podrobných, máme totiž mnohem víc.

Poslechněte si náš podcast


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *