Pro firmy

Většina zaměstnanců, manažerů a vlastníků českých a slovenských firem je zároveň rodiči. Rodičovská role nejde a ani by to nemělo být účelem od té pracovní striktně oddělit. To, v jakém rozpoložení pracovník přichází domů z práce, ovlivňuje jeho fungování v rodině, a naopak.

V rámci našeho projektu 13 hříchů rodičovství pomáháme rodičům i dětem, ať už malým nebo dospělým, ke svobodnějšímu a šťastnějšímu životu i rodičovství.

Pokud souzníte s naším posláním, a vyznáváte podobné hodnoty jako my, věříme, že by to mohlo být dobrým základem pro naši případnou spolupráci. Tu vnímáme v následujících třech oblastech.

Sponzoring

Chcete podpořit celý náš projekt, nebo nějaké konkrétní téma pro náš podcast 13 hříchů rodičovství – jak z toho ven? Rádi vám nabídneme prostor na našich webových stránkách, sociálních sítích (Instagram, Facebook), nebo přímo v našem podcastu. Podcast za dobu své existence zaznemenal už přes 150 000 poslechů a každý nový díl jen na podcastovacích platformách zaznamená přes 1 000 poslechů za prvních 24 hodin.

Podporují nás

Přednášky pro firmy

Máte ve firmě velké množství rodičů? Chcete jim pomoci při plnění jejich rodičovských povinností a ulevit jim od jejich starostí? Rádi pro vás připravíme přednášku na míru pro vaše zaměstnance. V minulosti jsme měli už přednášky na témata jako:

  • 12 hříchů rodičovství
  • Tajné triky pro snazší výchovu dětí do 8 let
  • Jak přežít výchovu dětí
  • Jak se efektivně domluvit s teenagery

Rodičovství, jak už možná víte z našeho podcastu, má ale také druhou stranu mince, a to jeho dopady na další, dospělý život. Řada zaměstnanců se proto potýká s nežádoucími dopady mnohdy traumatických zážitků z dětství, které se pak promítají do jejich schopnosti překonávat překážky, podávat trvale udržitelný pracovní výkon, reagovat a snášet změny, nebo třeba komunikovat s kolegy a podřízenými. Proto pomáháme firmám a institucím s překonáváním překážek, které u jejich pracovníků vznikly dlouho před tím, než nastoupili do svého prvního zaměstnání. V minulosti jsme měli už přednášky na témata jako:

Komerční spolupráce

Nabízí vaše firma nějaký zajímavý produkt nebo službu, který je v souladu s naším posláním a hodnotami? Rádi s vámi probereme možnosti komerční spolupráce, ať už formou propagace vašich výrobků a služeb v našem podcastu, nebo na sociálních sítích. V obou případech platí, že komerční spolupráce bude vždy řádně označena, a nebude mít vliv na náš autorský obsah ani jeho vyznění.

Ediční plán

47: Sofiiny volby aneb když nejde neublížit (10. 1.)

48: Dopady rozvodu na děti (17. 1.)

49: Střídavá péče (včetně Rozdělení sourozenců pro rozvodu) (24. 1.)

50: Násilí vůči matce (ACE 9) (31. 1.)

51: Vyženěné dítě (7. 2.)

52: Jak si poradit s domácím násilím (14. 2.)

53: Patchwork family (21. 2.)

54: Člen domácnosti ve vězení (ACE 10) (28. 2.)

55: Příprava dítěte na příchod sourozence (7. 3.)

56: Hraniční porucha osobnosti (14. 3.)

57: Spory mezi sourozenci (21. 3.)

58: Proč (ne)mít dítě #SexQnAs (28. 3.)

59: Děti a Velikonoce (7. 4.)

Kontaktujte nás