Zhoubné životní scénáře

Možná to znáte. Celým životem se vám line stále stejný zdroj utrpení, často v různých formách a vy nevíte proč. Přáli byste si radši nebýt, chtěli byste dělat nové věci, ale „něco“ uvnitř vám v tom brání, připadáte si, že pro nikoho nejste důležití, nemůžete nikomu věřit, cítíte, že věci, co se vám dějí, nemůžete změnit, víte, že se můžete spoléhat jen a jen na sebe, jako by vám něco bránilo být šťastní atd.

Zhoubný životní scénář (viz 62. díl) je životní plán zvolený v raném dětství, který umožňoval dítěti v té době (a dle jeho vidění světa) přežít a který pak vyústil v maladaptivní chování pokračující v dospělosti, tedy stručně řečeno ve zdroj utrpení pro daného dospělého člověka. Tím, že daný člověk podle takového scénáře žije skoro celý život, tak mu přijde „normální“ a ani o něm neví. Důsledky aplikace daného scénáře mu navíc neustále potvrzují platnost jeho dětského rozhodnutí.

U každého z takových scénářů jde však vystopovat okamžik prvotního rozhodnutí – prvního dne nového zbytku vašeho života. Bohužel, zhoubný se danému scénáři říká proto, že se vzápětí stává trvalým zdrojem stresu a úzkostí, konfliktních situací, omezování sebe nebo ostatních – zkrátka utrpení.

Jak takový zhoubný životní scénář v člověku vznikne? Podle čeho poznáte, že se díky němu pravidelně ocitáte ve slepé uličce? A kudy vede cesta ven? O tom všem si povíme víc v našem webináři!

Cena: 650 Kč/27 €

Jak si zakoupit záznam přednášky

  1. Zaplaťte prostřednictvím uvedeného QR kódu výše, ve kterém UVEĎTE V POZNÁMCE SVOU E-MAILOVOU ADRESU (pro platby v EUR zaplaťte prosím na účet IBAN: CZ24 2010 0000 0024 0235 7626 a SWIFT: FIOBCZPPXXX/číslo účtu pro platby z ČR: 2802170924/2010 a variabilní symbol 21).
  2. Vyčkejte, až Vám na uvedený e-mail dorazí odkaz pro zpřístupnění přednášky (zatím vše zpracováváme ručně, takže odkaz dorazí obvykle do 24 hodin)
  3. Pokud vám e-mail do 24 hodin nedorazí, zkontrolujte prosím složku se spamem. V případě potíží kontaktujte prosím Zuzku na zuzka@13hrichurodicovstvi.cz.
  4. Po kliknutí na odkaz v e-mailu zadejte svoji e-mailovou adresu.
  5. Na váš e-mail vám přijde jednorázový osmimístný přihlašovací kód. Ten zadejte do formuláře, a můžete video nerušeně sledovat. Pokud vám odkaz nedorazí do minuty, zkontrolujte si prosím složku s nevyžádanou poštou. (Pokud jste přihlášeni do Windows pod účtem se stejnou e-mailovou adresou, postačí, když kliknete na tlačítko Pokračovat). Odkaz bude fungovat po dobu 2 měsíců od zakoupení.

Všeobecné obchodní podmínky jsou k dispozici zde.