Jak uspět v práci i rodičovství

Drtivá většina z nás se stává rodiči až po mnoha letech pracovních zkušeností. Jenže v rodičovství jako by začínali od nuly. Co když ale existují cesty, jak zúročit zkušenosti z práce v rodičovství? A co když jde zkušenosti z rodičovství následně velmi úspěšně zúročit v práci.

Na našem téměř dvouhodinovém webináři se blíže podíváme na to, jak efektivně propojit práci a rodičovství v dobře fungující celek, který vám bude pomáhat být lepším manažerem i rodičem. Povíme si více o podmínkách nutných pro rozvoj dítěte i rodiče, o rodičovské strategii, metodách kontinuálního zlepšování a o vývoji, kterým si dítě prochází a vývoji, kterým si musí mezitím projít i rodič. 

Kromě toho se také podíváme na to, jaké podmínky na straně rodiče musí být naplněny, aby byl tento růst obou trvale udržitelný a jaké nástroje je k tomu dobré použít a dítě i sebe naučit.

Co se mimo jiné dozvíte:

 • Jaké jsou klíčové faktory pro dosažení úspěchu v práci i rodičovství
 • Jak si poradit s rodičovskou strategií
 • Odnesete si mnoho podnětů k zamyšlení (a domácích cvičení)
 • Jakými vývojovými fázemi si prochází dítě a jak se spolu s tím musí vyvíjet i rodičovský styl
 • Jaké manažerské nástroje lze uplatnit v rodičovství a jaké rodičovské dovednosti v práci
 • Jak o sebe pečovat, abyste to všechno zvládli

Cena: 650 Kč/27 €

Jak si zakoupit záznam přednášky

 1. Zaplaťte prostřednictvím uvedeného QR kódu výše, ve kterém UVEĎTE V POZNÁMCE SVOU E-MAILOVOU ADRESU (pro platby v EUR zaplaťte prosím na účet IBAN: CZ24 2010 0000 0024 0235 7626 a SWIFT: FIOBCZPPXXX/číslo účtu pro platby z ČR: 2802170924/2010 a variabilní symbol 31).
 2. Vyčkejte, až Vám na uvedený e-mail dorazí odkaz pro zpřístupnění přednášky (zatím vše zpracováváme ručně, takže odkaz dorazí obvykle do 24 hodin)
 3. Pokud vám e-mail do 24 hodin nedorazí, zkontrolujte prosím složku se spamem. V případě potíží kontaktujte prosím Zuzku na zuzka@13hrichurodicovstvi.cz.
 4. Po kliknutí na odkaz v e-mailu zadejte svoji e-mailovou adresu.
 5. Na váš e-mail vám přijde jednorázový osmimístný přihlašovací kód. Ten zadejte do formuláře, a můžete video nerušeně sledovat. Pokud vám odkaz nedorazí do minuty, zkontrolujte si prosím složku s nevyžádanou poštou. (Pokud jste přihlášeni do Windows pod účtem se stejnou e-mailovou adresou, postačí, když kliknete na tlačítko Pokračovat). Odkaz bude fungovat po dobu 2 měsíců od zakoupení.

Všeobecné obchodní podmínky jsou k dispozici zde.